Důležité informace

Kroužky BAV klubu, není-li uvedeno jinak, probíhají od října, do konce května. Zápisné do jednotlivých kroužků možno uhradit ve dvou splátkách. Při ukončení činnosti z vážných důvodů je nutno dítě odhlásit rodičem, jinak se zápisné, kurzovné nevrací.

Přihláška platí na dobu neurčitou, min. na šk. r. a odevzdejte ji osobně, e-mailem nebo odešlete na naši adresu. Přihlášku můžete stáhnout na webových stránkách BAV klubu.

 Na 1. schůzku kroužků budete ústně nebo písemně pozváni, až do kroužku odevzdá přihlášky přijatelný počet dětí. Zápisné možno uhradit hotově, složenkou nebo na BÚ.

 Dále BAV klub nabízí:

různé kulturní akce, víkendové pobyty, jednodenní i vícedenní akce v době podzimních, velikonočních a jarních prázdnin, turistické, lyžařské i kulturně poznávací zájezdy, prázdninové pobyty a tábory (letní, zimní) pro děti, mládež, rodiny.

Junior bar (kapacita cca 40 os.) lze využít pro setkání třídních, pracovních kolektivů, stužkovací a maturitní večírky, srazy absolventů, oslavy narozenin atd. 

PROSTORY A VYBAVENÍ PRO ČINNOST

– sál, klubovny a venkovní areál, ohniště, trampolíny, skákací hrad, street ball, slack-line, stolní tenis, zahradní bazén a další.

Naše nabídka vždy reaguje na poptávku, proto rádi uvítáme Vaše další podněty.
Činnost některých kroužků z naší nabídky můžeme zajistit i ve Vaší obci.
PŘIHLÁŠKY NA KROUŽKY A KURZY PŘIJÍMÁME PO CELÝ ŠKOLNÍ ROK

Komentáře jsou uzavřeny.